Look4app

Python Developer

Opis stanowiska

Jako Python Developer będziesz odpowiedzialny będziesz odpowiedzialny/a za projektowanie i implementację aplikacji webowych, organizację środowisk i dobór komponentów tworzonych aplikacji

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość promramowania w języku Python
  • Bardzo dobra znajomość framweorka Django
  • Umiejętność tworzenia zarówno front-endowych jak i backendowych warstw aplikacji webowych
  • Znajomość co baz danych takich jak SQL, PostgreSQL i MySQL
  • Znajomość HTML i CSS
  • Umiejętność pisania testów automatycznych
  • Doświadczenie w budowaniu REST API
  • Znajomość języka angielskiego conajmniejna poziomie B2

Mile widziane:

Znajomość Big Data Hadoop, Znajomość Eclipse/Git/Jenkins, Znajomość przynajmniej jednej z technologii Java, Scala, Znajomość Javascript, AJAX i JSON

Oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Udział w ciekawych i międzynarodowych projektach
  • Nowoczesny styl pracy (motywacja 3.0)
  • Naukę języka angielskiego z Native Speakerem
  • Pakiet medyczny Medicover
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kartę Multisport
  • Gaming room
  • Wyjścia integracyjne do kina, paintball, imprezy firmowe
  • Owocowe poniedziałki - zapas witamin w postaci owoców

Wyślij swoje CV

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby odpowiedzieć jak najszybciej

To pole jest wymagane
Wprowadź poprawny adres email
Wprowadź poprawny numer telefonu
{[{ user.cv }]}
Niepoprawny plik. Załącz CV w formacie PDF lub DOC
Twoja wiadomość jest zbyt długa

Dziękujemy, {[{ user.name }]}

Twoja wiadomość została wysłana. Wkrótce odezwiemy się do Ciebie.

Inne stanowiska

Sprawdź pozostałe

Nie znalazłeś swojego stanowiska? Bez obaw!
Może będziemy potrzebować Cię w przyszłości

Kontakt